Urodziłem się 7 grudnia 1981 roku w Rawie Mazowieckiej, na 6 dni przed rozpoczęciem Stanu Wojennego w Polsce. Pochodzę z miejscowości Zofiów, małej miejscowości w gminie Biała Rawska, w powiecie rawski, w województwie łódzkim. Szkołę średnią ukończyłem w 2001 roku. W tym samym roku rozpocząłem studia socjologiczne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2004 roku złożyłem egzamin licencjacki, rozpoczynając studia uzupełniające na tej samej uczelni. W tym samym czasie ukończyłem dwuletnie studium informatyczne w Rawie Mazowieckiej.
W czasie studiów pełniłem funkcję prezesa i wiceprezesa Kola Uczelnianego Związku Młodzieży Wiejskiej. Byłem Członkiem Rady Wydziały Ekonomiczno-Rolniczego. W roku 2006 zdałem egzamin magisterski w zakresie: socjologia polityki i stosunków międzynarodowych. Jeszcze w tym samym roku ukończyłem podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa nieruchomościami w Wyższej Szkole Finansów Handlu i Finansów Międzynarodowych. W 2007 roku zrobiłem studia podyplomowe z rolnictwa realizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego i SGGW. W lipcu tego samego roku ukończyłem ponadto studia podyplomowe z zarządzania zespołem w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyłem również Akademię Rozwoju Regionalnego na Uniwersytecie Warszawskim w EUROREG, w tej jednostce akademickiej ukończyłem również studia podyplomowe pt. Akademia Ewaluacji.
Od lutego 2008 roku piszę doktorat z socjologii polityki na SGGW (z wolnej stopy). Moją pracę zawodową rozpocząłem jeszcze na studiach. Byłem telemarketerem, ankieterem i chwytałem się różnych prac dorywczych. W połowie 2004 roku zacząłem pracę w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Pracowałem tam przez półtora roku. W 2006 roku w maju rozpocząłem pracę w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, gdzie w 14 miesięcy doszedłem do stanowiska specjalisty do spraw programów. W lipcu 2007 zostałem przeniesiony do Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Później współprowadziłem spółkę doradczą Maxprof Consulting. Następnie prowadziłem firmę JTK Consulting. Podobnie jak Maxprof, była to firma doradcza, która specjalizowała się w pozyskiwaniu funduszy unijnych i prowadzeniu kampanii PR, także dla polityków i samorządowców. Organizowałem również eventy, szkolenia i różnego rodzaju imprezy.
We wrześniu 2009 roku rozpocząłem pracę w CU Profesja, jako specjalista ds. badań rynku pracy. W tym samym miesiącu zostałem asystentem marszałka woj. świętokrzyskiego Adama Jarubasa. Miesiąc później wicedyrektorem biura poselskiego Janusza Piechocińskiego.
W 2011 zostałem wykładowcą w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego, prowadzę zajęcia m.in. z negocjacji i psychologii w zarządzaniu. W tym czasie współpracowałem również z PESA Pojazdy Szynowe Bydgoszcz i KOW SA
Do PSL wstąpiłem w połowie 2007 roku. Pisuję felietony na stronę www.fml.pl i czasami do gazety „Forum Młodych”. Regularnie publikuję w dwumiesięczniku „Realia… i co dalej”. Współprowadziłem kampanię samorządową i parlamentarną w powiecie pułtuskim. W 2009 roku zarządzałem sztabem wyborczym kandydata do Parlamentu Europejskiego Janusza Piechocińskiego. W 2010 roku skutecznie szefowałem sztabowi kandydatowi na burmistrza Białej Rawskiej.
W 2012 roku pracowałem przy kampanii wewnętrznej Janusza Piechocińskiego na prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego. W grudniu 2012 roku zostałem szefem gabinetu politycznego ministra gospodarki. Od 26 lutego 2013 do 19 grudnia 2014 byłem Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odpowiedzialny m.in. za sprawy obywatelskie i obsługę Rady ds. Polaków na Wschodzie i Rady ds. Uchodźców.
2 stycznia zostałem Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki odpowiedzialnym za turystykę.
Od 2016 roku pracuję jako doradca, łącze ludzi i firmy, jestem również szkoleniowcem.
Zapraszam do współpracy.

Interesuję się marketingiem politycznym, teorią administracji oraz socjotechniką. Moją pasją są podróże, gra w piłkę nożną i pływanie. Uwielbiam szarlotkę, nawet umiem upiec to ciasto.
Mam kochaną żonę Kasię i synka Kajetana.